Alba u suzama napustio meč protiv Getafea, nekoliko sati kasnije se obistinile sumnje

Problemi za Barcelonu

Alba u suzama napustio meč protiv Getafea, nekoliko sati kasnije se obistinile sumnje

Admin Čaušević

Defanzivac Barcelone Jordi Alba je utakmicu protiv Getafea napustio u jakim bolovima i suzama u očima. 

Alba je ranije shvatio da se povrijedio jer je signalizirao klupi da ga zamijene. Izdržao je do 22. minute kada ga je zamijenio Junior Firpo.

Nekoliko sati kasnije stigao i medicinski izvještaj katalonskog kluba. Španski lijevi bek je povrjiedio aduktor lijeve noge.

Španski mediji pišu da će Alba pauzirati minimalno tri sedmice pa su se obistinile sumnje da će propustiti El Clasico koji bi mogao odlučujući za titulu.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Kako sada stvari stoje Alba neće igrati 1. marta na stadionu Santiago Bernabeu, a ranije će propustiti i prvi meč osmine finala Lige prvaka protiv Napolija.

U najboljem slučaju ovaj 30-godišnjak će se na teren vratiti 7. marta kada Barcelone na Nou Campu dočekuje Real Sociedad.

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Barcelona Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi