Urednici na stranici FS Makedonije jednostavno su zanijemili nakon gola Trajkovskog!

Bez riječi

Eldar Ganibegović

Sjeverna Makedonija kreirala je veliku senzaciju.

U polufinalu svog miniturnira u baražu za Svjetsko prvenstvo branili su se 90 minuta u Palermu protiv Italije, a onda je Trajkovski u drugoj minuti sudijske nadoknade donio veliku pobjedu svojoj reprezentaciji i prolaz dalje.

Tamo će se sastati s Portugalom koji je s 3:1 savladao Tursku, ali o tome sada sigurno niko ne razmišlja.

Zanimljiva je bila i objava na stranici FS Makedonije nakon gola koji je postigao Trajkovski. Objavljena je grafika s natpisom "goool" i potpisom rezultata i strijelca, ali urednici stranice ostali su bez riječi, odnosno u opisu nisu napisali ništa.

Tek nakon posljednjeg sudijskog zvižduka našli su snage za nekoliko riječi: "Makedonija je pobijedila Italiju!"