Alisson u 95. minuti zabio za pobjedu Liverpoola, pa zaplakao na kraju utakmice
Foto - EPA

Nevjerovatna scena

Liverpool je na nevjerovatan način pobijedio WBA na gostovanju sa 2:1 u 36. kolu engleske Premier lige.

Gol za pobjedu postigao je golman Redsa Allisson Becker i to u 95. minuti meča, te je svoj tim ostavio u igri za plasman u Ligu praka.

Robson-Kanu je u 15. minuti meča doveo WBA u prednost, da bi Mohamed Salah u 33. minuti izjednačio na 1:1.

Golova nije bilo sve do posljednjih sekundi utakmice. Alisson je došao u kazneni prostor i zatim je zabio gol za 1:2 i veliko slavlje Redsa.

Nakon utakmice golman Liverpoola je zaplakao. Očigledno mu ovo dosta znači i nije krio emocije.

Sa tri boda Liverpool je potpuno konkurentan za plasman u Ligu prvaka naredne sezone.

Ekipa sa Anfielda ima 63 boda, a ispred njih su Chelsea sa 64 i Leicester sa 66 bodova.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme

Ade1987
Kao navijač MU sve čestitke Alissonu drago mi je zbog njega jer ove godine je osto bez oca, a ovaj portal ss.ba mi nikad neće biti jasan kad tamo neka fujdara prne odmah objavite a i to pišete o tome svake minute a kad se desi ovako nešto veliko u svijetu sporta vama treba 30 minuta da napišete. Gledajući utakmicu Liverpool je bio bolji ali svaki duel gdje bilo 50/50 je sviro sa njih i ovo nije samo u slučaju Liverpoola tako je suđenje za sve ekipe iz vrha engleskog fudbala sto nije nikako dobro jer fudbal gubi, go koji je poništen WB je sviran jedoj od ekipa iz vrha nemogu samo da se sjetim dali je Arsenalu ili nekoj drugoj ekipi