Kada stvari krenu loše - Golman Australije žestoko zabrljao

Argentina blizu četvrtfinala

Argentina od 57. minute vodi s 2:0 protiv Australije u duelu osmine finala Svjetskog prvenstva, a pogodak je postigao napadač Manchester Cityja Julian Alvarez.

Nakon što je Lionel Messi 'načeo' Australce u 35. minuti meča, Gaučosi su u nastavku veoma brzo osigurali i drugi gol.

Na njemu mogu zahvaliti golmanu Australije Matthewu Ryanu. Ovaj 30-godišnjak je loše primio loptu, to je iskoristio Alvarez koji je postigao pogodak za 2:0.

Treba svakako istaći i bitnu ulogu Rodriga De Paula u svemu jer je izvršio sjajan pritisak na 30-godišnjeg čuvara mreže.

OVDJE pogledajte pogodak Juliana Alvareza.

Reprezentacije su večeras počele utakmicu u ovim sastavima.

Potražite više informacija na temu Svjetsko prvenstvo:

Argentina: Martinez - Molina, Romero, Otamendi, Acuña - De Paul, Fernandez, Mac Allister - Messi, Alvarez, Papu Gomez.

Australija: Ryan - Degenek, Souttar, Rowles, Behich - Leckie, Mooy, Irvine, Baccus - McGree, Duke.