Amar Dedić odigrao sjajan meč pa se sreo s Asimom Bajrićem

Bh. reprezentativac s folk pjevačem

E. Ganibegović

Amar Dedić danas je odigrao novi sjajan meč za svoj Salzburg, a nakon utakmice sreo se s poznatim folk pjevačem Asimom Bajrićem i njegovim sinom Ajdinom.

Danas je u okviru 29. kola austrijske Bundeslige (play-off za prvaka) Salzburg gostovao kod LASK-a u Linzu i slavio s 0:1.

Jedini pogodak na utakmici postigao je slovenački napadač Benjamin Šeško u 64. minuti utakmice.

Još jedan sjajan meč za Salzburg odigrao je Amar Dedić. Bh. reprezentativac odigrao je svih 90 minuta i zaslužio sve pohvale.

Nakon utakmice je na Instagramu fotografiju s njim i sinom Ajdinom objavio poznati bh. folk pjevač, Asim Bajrić.

"Sa našim reprezentativcem Amarom Dedićem i sinom Ajdinom", napisao je u opisu fotografije.

Njegovu objavu na svom je storyju podijelio i sam Dedić koji na put u Salzburg kreće s dosta lijepih utisaka.

Koliko je popularan dovoljno govori i fotografija nakon utakmica na kojoj se vidi da su ga fanovi opkolili zbog autograma i fotografija.

Potražite više informacija na temu Tipico Bundesliga:

Amara Dedića opkolili su navijači u Linzu nakon utakmice LASK - Salzburg. (Foto: B. Habibović)

Nakon ove utakmice Salzburg je prvi s 42 boda, dok je mjesto ispod njih Sturm našeg Jusufa Gazibegovića koji ima tri manje i jedan od ova dva tima će na kraju slaviti titulu prvaka Austrije.