Konyaspor pobijedio Altay, Rahmanović ušao s klupe i zabio pogodak

Slavili sa 3:1

E. Čaušević

Konyaspor je danas pred svojim navijačima pobijedio Altay sa 3:1.

Domaći su uspjeli da dođu do ubjedljive pobjede u utakmici četvrtog kola turske Superlige, a jedan gol na meču postigao je i Amar Rahmanović.

Konyaspor je poveo već u sedmoj minuti kada je Dikmen pogodio za 1:0. Već u 20. minuti meča na semaforu je bilo 2:0, a ovaj put strijelac je bio Bardakci.

Rahmanović je na teren ušao u 62. minuti i 20 minuta kasnije uspio je da se upiše u listru strijelaca.

Bh. fudbaler se nakon kornera najbolje snašao u petercu gostiju i postigao je gol za 3:0.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Ipak, u sudijskoj nadoknadi gosti su ublažili poraz, a konačnih 3:1 postavio je Rayan.

Treba dodati da su Ibrahim Šehić i Amir Hadžiahmetović odigrali svih 90 minuta u pobjedi Konyaspora, dok Marin Aničić nije ulazio s klupe za rezerne igrače.