Amar Rahmanović je neumoljiv pred protivničkim golom!

Za sada su viđena dva pogotka

S. Mlaćo
U okviru 16. Kola Super lige Turske u toku je meč Karagumruka i Konyaspora.

Nakon prvih 45 minuta na semaforu stoji 1:1, a domaći su poveli golom Pešića već u 12. minuti.

Izjednačenje gostima donosi bh. internacionalac Amar Rahmanović u 29. minuti.

Rahmanović je lijepo ispratio akciju svog tima i sigurno matirao golmana domaće ekipe.

Bio je to njegov drugi pogodak ove sezone i sigurno da će mu mnogo značiti.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Od prve minute na golu Konyaspora je Ibrahim Šehić, dok je mjesto u startnoj postavi zauzeo ove sezone sjajni Amir Hadžiahmetović.

Kod domaće ekipe Ervin Zukanović je za sada na klupi.