Amar Rahmanović je nezaustavljiv, danas je ponovo bio junak svog tima!

Pogodio u pobjedi Samare

Eldar Ganibegović

Bivši fudbaler FK Sarajevo i povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine, Amar Rahmanović, postigao je novi pogodak u Rusiji i bio jedan od junaka pobjede svog tima.

Danas su se u okviru 9. kola ruske Premier lige sastali Samara i Sochi, a domaći tim slavio je trijumf rezultatom 2:1.

Prvi pogodak u mreži gostiju viđen je već u četvrtoj minuti utakmice, a pogodio je Saltykov.

Pred kraj prvog dijela igre, u 41. minuti, na scenu stupa Amar Rahmanović koji duplira vodstvo Samare.

Bio je to četvrti pogodak Rahmanovića u posljednje četiri utakmice, a ima i jednu asistenciju.

Do počasnog gola gosti dolaze čak u sedmoj minuti sudijske nadoknade kada je s 11 metara pogodio Noboa.

Inače, Amar Rahmanović danas je igrao do 62. minute kada je svoje mjesto na terenu ustupio Pisarskiyju.