Anderlecht rutinski protiv Charleroija

26. kolo Jupiler lige

Večeras je odigran susret 26. kola belgijske Jupiler lige u kom je vodeći Anderlecht savladao Charleroi rezultatom 2:0.

Domaći su susret riješili već u prvom poluvremenu. Mbokani je u 13. minuti pogodio za minimalno vodstvo svoje ekipe.

Pet minuta prije kraja prvog dijela susreta Bruno je postavio konačan rezultat utakmice.

Gosti su u drugom dijelu pokušavali da se vrate, ali nisu mogli ništa protiv vodećeg sastava Jupiler lige.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

Anderlecht sada ima 59 bodova iz 26 susreta. Charleroi je na 11. mjestu sa 27 bodova iz 26 kola.