Armenci zaustavili Hrvatsku, zvijezda Kosova zablistala s četiri gola

Prijateljske utakmice

Hrvatska nogometna reprezentacija remizirala je protiv Armenije (1:1) u prijateljskom meču.

Hrvatska je u prvoj pripremi za EURO odigrala skroman meč i na kraju nije uspjela slaviti na stadionu protiv Gorice.

Vodeći gol Hrvatska je postigla u 24. minuti. Perišić je nakon Modrićevog ubačaja iz kornera ostao sam i glavom pogodio za 1:0.

Promašivali su šanse Vatreni, a kažnjeni su za to u 71. minuti. Armenski Kolumbijac Wbeymar zabio je golčinu za konačnih 1:1.

Zlatko Dalić ne može biti zadovoljan, inzistirao je da će njegovi nogometaši ići isključivo na pobjedu. Danas je gotovo svim igračima dao šansu, a Hrvatsku do početka EP čeka duel s Belgijom.

Dodajmo da je bh. sudija Luka Bilbija dijelio pravdu na ovom meču.

Kosovo je danas s 4:1 pobijedilo San Marino uz čak četiri gola Lazijevog napadača Vedata Muriqija, dok je Tomassini dao utješni gol za San Marino.

Sjeverna Makedonija i Slovenija odigrale su 1:1, baš kao što je okončan i duel Slovačke i Bugarske.