Armin Hodžić strijelac u remiju Debrecena i MOL Fehervara

Osmi gol u prvenstvu

E. Čaušević

Fudbaleri MOL Fehervara remizirali su danas u gostima protiv Debrecena (1:1) u meču 19. kola mađarske OTP Bank lige.

Gosti su odlično počeli utakmicu i imali nekoliko dobrih šansi, a do vodstva su stigli u 26. minuti. Na scenu je stupio bh. reprezentativac Armin Hodžić koji je zabio gol za 0:1.

MOL Fehervar je pokušao u nastavku meča sačuvati prednost i činilo se da će osvojiti tri boda, no Debrecen je u samom finišu uspio poravnati na 1:1.

Sudija je u 81. minuti svirao penal, a siguran s bijele tačke bio je Bodi koji je tako postavio konačnih 1:1.

Hodžić je odigrao cijeli meč i ovo je bio njegov osmi pogodak u mađarskom prvenstvu.