Fenomenalna igra Arsenala i lagana pobjeda protiv Aston Ville
Foto - EPA

Topnici odigrali sjajan meč

Arsenal je u 9. kolu Premier lige na Emiratesu pregazio Aston Villu rezultatom 3:1.

Tim Mikela Artete odigrao je fantastičan meč, posebno prvo poluvrijeme, a na kraju je slavio sigurnu pobjedu.

Dominirali su Topnici u prvom dijelu. Saka je promašio dva zicera, Partey je imao prečku, ali su uspjeli postići dva gola.

Upravo je Thomas Patey u 23. minuti pogodio nakon kornera za prednost od 1:0, a to mu je prvi gol u dresu Topnika.

U nadoknadi prvog dijela dosuđen je penal. Iznudio ga je Lacazette, Martinez brani udarac Aubameyanga, no lopta se odbija napadaču Arsenala koji zabija za 2:0.

Villa u nastavak meča ulazi ofanzivnije. Konačno su i oni počeli prijetiti i kad se činilo da bi se mogli vratiti u meč, stigao je hladan tuš.

U 56. minuti sijevnula je kontra Arsenala. Aubameyang proigrava Smith Rowea koji zabija za 3:0.

Villa je do kraja uspjela da dođe do počasnog gola. Spektakularan gol zabija Jacob Ramsey u 82. minuti za konačnih 3:1.

Premiership, 9. kolo:

Arsenal - Aston Villa 3:1.

Zaprati Arsenal, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Arsenal Moje Teme

DR.Gazija.
U derbiju DONJEG DIJELA TABELE između bogatok kluba AR678ALA i VELIKANA ASTON VILE, pobjedu je odnjela LONDONSKA NEJAC..Opet se UPALILA LAZNA NADA, PRORADILO JE lafo zajednistvo..u sustini to ce biti dovoljno AR678ALU da bude SAMPION, ali od 9 mjesta PA DOLE..Vas doktor..