Villa "slomila" Karamele: Begović je za devet minuta vadio tri puta loptu iz mreže

Premiership, 5. kolo

H. Zilić

Završen je duel petog kola Premiershipa u kojem Aston Villa na svom terenu savladala Everton.

Nakon sat vremena zanimljivog fudbala u kojem su samo nedostajali golovi, krenuo je horor za goste iz Liverpoola.

Na golu Evertona u ovoj utakmici bio je naš Asmir Begović i što prije će probati da zaboravi ovu noć u Birminghamu.

Cash je u 66. minuti doveo Villu u vodstvo od 1:0, a tri minute kasnije Begović i Digne su slabo reagovali i Digne je postigao autogol za 2:0.

Nokaut Karamela "servirao" je Baileya golom u 75. minuti nakon sjajne kontre i asistencije Ingsa.

Treba napomeuti da Begović ništa nije mogao kod gola Casha koji je bio prava majstorija.

Do kraja meča bilo je nekoliko dobrih prilika pred oba gola, ali završilo je 3:0 u korist tima iz Briminghama

Chico
A da je Sehaga bio na golu, bilo bi da je odbrana Evertona bila losa, ili se nista ne bi objavilo kao i obicno. Al Sehaga ne moze ni to Crawley Citya da dobaci.