A protiv Zrinjskog se nije vidio - Watkins vratio Zoumu u vrtić pa zabio golčinu

Sjajan gol napadača Aston Ville

Esmer Oštraković

U toku je utakmica 9. kola Premiershipa između Aston Ville i West Hama, a domaća ekipa ima prednost od 3:1 i jako je blizu pobjede.

Domaćini su naravno bili favoriti, ali su nakon vodstva od 2:0 primili gol i tako unijeli dosta nervoze u ovu utakmicu.

Igrala se 30. minuta kada je Douglas Luiz postigao sjajan gol nakon asistencije Watkinsa. Sa ovim rezultatom se otišli na odmor.

Isti igrač je u 52. minuti postigao drugi gol na ovoj utakmici i to nakon što je bio siguran sa bijele tačke.

Četiri minute kasnije nemir u domaću ekipu unio je Bowen golom za 2:1, a nakon toga West Ham je igrao sjajno.

Stvarali su gosti prilike, ali jednsotavno nisu mogli da postignu gol, a onda je na drugoj strani stigla kazna.

McGinn je poslao sjajnu loptu u 74. minuti za Watkinsa koji je sjajno predrigblao Zoumu, a onda postigao prelijep gol.

Gol koji je Watkins postigao pogledajte OVDJE.

Treba reći i to da je Watkins imao priliku da igra i protiv Zrinjskog, ali se na toj utakmici praktično nije ni vidio.

Ostaje da vidimo kako će ova utakmica završiti, ali gotovo pa sigurno da će domaći ostvariti novu pobjedu.