Inter nakon prelijepe akcije sitgao do vodstva, Griezmann ekspresno vratio stvari na početak

Sjajn utakmica između Atletico Madrida i Intera

E. Oštraković

U toku je revanš utakmica osmine finala Lige prvaka između Atletico Madrida i Intera, a trenutni rezultat je 1:1.

Jako otvorena utakmica igra se u Madridu, a Inter ima prednost iz prve utakmice kada su na svom terenu slavili sa 1:0.

Otvaranje utakmice pripalo je gostujućem timu koji je imao dvije sjajne prilike, ali je Oblak držao svoju ekipu u igri.

Ipak, kapitulirao je i sjajni golman u 33. minuti i to nakon sjajne akcije gostujuće ekipe koja je stigla u vodstvo.

Napravili su sjajnu akciju gosti iz Italije, a na kraju je gol nakon asistenciej Barelle postigo Dimarco.

Njegov gol pogledajte OVDJE.

Nije dugo trajala prednost gostiju na ovoj utakmici. Naime, samo dvije minute kasnije Atletico je poravnao rezultat.

Uz dosta sreće je lopta stigla do Griezmanna koji je ostao miran i na kraju je postigao gol za poravnanje.