Ermedin Demirović "on fire": Čekao se kraj prvog poluvremena, a onda šok i nevjerica za Mainz!

Drugi gol na meču kapitena Augsburga

Endin Čaušević

Ermedin Demirović briljira u prvom poluvremenu utakmice Augsburga i Mainza.

Gosti su sjajno otvorili meč i poveli su u šestoj minuti kada je Ajorque zabio pogodak za 1:0.

Nekoliko minuta kasnije Bell je udvostručio vodstvo Mainza, ali nakon reakcije iz VAR sobe taj pogodak je opravdano poništen.

Nakon toga na scenu stupa bh. reprezentativac Ermedin Demirović.

Kapiten Augsburga je u 15. minuti uspio da poravna na 1:1 kada je iskoristio lošu reakciju odbrane Mainza.

I kada se očekivao kraj prvog dijela Demirović je ponovo izazvao erupciju oduševljenja na tribinama.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Bh. napadač je u 45. minuti uspio da zabije drugi gol na meču za 2:1 i donese Augsburgu potpuni preokret, te pokaže da igra svoju ubjedljivo najbolju utakmicu u novoj sezoni.