Demirović na Islandu promašio nemoguće, a danas postigao jedan od najčudnijih golova u karijeri

Odlično se snašao

Endin Čaušević

Fudbaleri Augsburga igraju trenutno na svom terenu meč protiv Mainza u okviru petog kola njemačke Bundelsige.

Mainz je odlično otvorio današnju utakmicu i već u šestoj minuti je poveo sa 1:0 kada je Ajorque sjajno pogodio na asistenciju Da Coste.

Samo pet minuta kasnije na semaforu je bilo 0:2, nakon konfuzije u odbrani Augsburga gol postiže Bell, no na sreću domaćih isti je poništen zbog ofsajda.

I nakon toga Ausburg je uspio da se vrati, a u centru pažnje našao se bh. reprezentativac Ermedin Demirović.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Kapiten domaćeg tima se odlično snašao u kaznenom prostoru Mainza nakon totalne konfuzije i uspio je nekako loptu poslati u mrežu za 1:1 i erupciju oduševljenja na tribinama.

Za Demirovića je ovo bio drugi pogodak u dosadašnjem dijelu sezone, a isti pogledajte OVDJE.

Eterno_Capitano
Ej naslova hl**** dragi, novinar ocigledno nije pogledao ni jednu utakmicu, ovakvi golova ima koliko ti hoces