Ovo nije realno: Od četiri pogotka na poluvremenu, tri su autogolovi
Foto - Screenshot

Nevjerovatna situacija

Nevjerovatna situacija desila se u prvom poluvremenu utakmice nizozemske Eredivisie između AZ Alkmaara i Twentea

Nakon prvog dijela AZ vodi sa 3:1, a od četiri pogotka, čak tri su bili autogolovi.

Domaći tim je poveo sa 1:0 pogotkom Boadua nakon četiri minute, a zatim vlastitu mređu pogađaju bh. fudbaler Dario Đumić, te golman Drommel za veliku prednost AZ-a od 3:0.

Goste je u igru vratio domaći fudbaler Gudmundsson koji je postigao autogol u 40. minuti za rezultat od 3:1 nakon prvog dijela utakmice.