Azijska Liga prvaka ne pamti ovako nešto: Dvije golčine Xavija za 15 minuta!

Majstor na djelu

Katarski Al-Sadd gostuje Pakhtakoru u 3. kolu azijske Lige prvaka i nakon 15-ak minuta igre rezultat je glasio 2:1.

Legendarni Barcin veznjak, sada igrač Al-Sadda, postigao je dva maestralna gola. Prvo je majstorski zabio u šestoj, a onda iz slobodnajka deset minuta kasnije.

Jedini gol za sada za Uzbekistance postigao je Alijonov u devetoj minuti. Tek je prošlo pola sata, moglo bi biti do kraja još golova, a Xavi je u fokusu.

Pakhtakor Taskant (Uzbekistan) 1 - [2] Al-Sadd (Qatar) — Xavi 16’ (Asian Champions League) great foul from r/soccer
Pakhtakor Taskant (Uzbekistan) 0 - [1] Al-Sadd (Qatar) — Xavi 6’ (Asian Champions League) from r/soccer