Bajić postigao prvijenac za Konyaspor

Turska liga, 8. kolo

Fudbaleri Konyaspora u sklopu 8. kola turske Superlige pobijedili su Gaziantepspor rezultatom 2:1.

Domaći su uspjeli povesti u samom finišu prvog dijela utakmice. Nakon asistencije Rangelova mrežu gostiju iz Gaziantepa je pogodio mladi bh. napadač Riad Bajić, kojem je ovo bio prvijenac za Konyaspor.

Uspio je Gaziantepspor izednačiti u šestoj minuti nastavka preko Sena, da bi u 75. minuti Holmen pogodio za Konyaspor i postavio ujedno konačnih 2:1.

Večerašnjim trijumfom Konyaspor je zauzeo treću poziciju u turskom prvenstvu i trenutno ima dva boda manje od vodećeg Galatasaraya.