16

Komentari (16)

user1668888234
Ma ko ih **** nekidu u pm
user1654896791
Da su placali sudije onda bi Barca osvojila ligu 2019 godine,a ne da im poniste cist gol protiv Betisa.Real je te godine osvojio ligu sa bodom vise
Adrian
Na kojim si drogama, uzeli su prevenstvo 2018/19 sezone.
atomskimrav
Joj sto ne mogu ove suplje, cuj slucajno smo trazili savjete i slucajno im uplatitli milion i nesto na racun. Pa bi sad on da tuzi nekoga sto je ovo isplivalo pa lafo neko narusava imidz kluba. Jbt pa koliko jadan i u isto vrijeme pokvarena hijena da ovo izjavis.
Adrian
Naviklo je to.
FudbalskiZnalac
Oduvijek se znalo da kupuju sudije, nadam se da će ih izbaciti iz lige i evrope. Kad su mogli veličinu kluba kao što je Juventus kazniti mogu i ove cigojnere
user1620593935
Je, kupuju sudije da Realu pomazu ???
user1620593935
Nema nista od toga. Laporta predsjednik Barcelone je izjavio da to rade i svi ostali klubovi, a niko se od tih klubova nije oglasio i rekao da nije tako. Osim toga, U toj sezoni 2016/17 je Realu priznato 15 golova iz ofsajda, a Barci je ponisten gol protiv Betisa iako je lopta bila NAJMANJE 1 metar u golu. Uz rugularno sudjenje Real nikad ne bi osvojio ni tu titulu. Te slike i golovi iz ofsajda se i danas dan vrte po internetu. Ove sezone Barcelona prva na tabeli, i imaju 8 bodova, a sviran im samo jedan penal u zadnjih 30 utakmica La Lige... Realu svirano 11. Postali su staracki dom kojem ni sudije vise ne mogu pomoci ?
Adrian
Obrisi suze drugi put.
CAGE55
Kakve veze kome se koliko penala sviralo,ima sad var,kad je penal onda je penal,sto ne mogu glupih komentara za penale
user1620593935
CAGE55, kakve veze sto ima VAR? Po kojim pravilima Barcelona nije ostecena ove sezone u utakmicama protiv Bayerna, Intera i sada Uniteda? Sve po 1 penal. A da ne pricam o ligi...
user1576541640
@user1620593935 joj sine kolko si glup da mi te zao
CAGE55
Da je bio penal u tim utakmicama,svirao bi se,sve sami strucnjaci,mi znamo bolje od ljudi koji godinama sude u najvecim ligama ja svijetu
user1620593935
Nema nista od toga. Laporta predsjednik Barcelone je izjavio da to rade i svi ostali klubovi, a niko se od tih klubova nije oglasio i rekao da nije tako. Osim toga, U toj sezoni 2016/17 je Realu priznato 15 golova iz ofsajda, a Barci je ponisten gol protiv Betisa iako je lopta bila NAJMANJE 1 metar u golu. Uz rugularno sudjenje Real nikad ne bi osvojio ni tu titulu. Te slike i golovi iz ofsajda se i danas dan vrte po internetu.
Adrian
Jeste Real uvijek cim krene lopta sa centra dobije 2 penala, a protivnik odma 2 crvena za svaki slucaj.
Mostarac94
Sto me ne cudi hahahah
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.