Bašakšehir se bez Višće obrukao: Katastrofa turskog prvaka na domaćem terenu
Foto - EPA

Primili pet golova

Ekipa Bašakšehira doživjela je težak poraz na domaćem terenu od Hatayspora rezultatom 1:5.

Turski prvak u čijim redovima zbog povrede nije bilo Edina Višće ostao je nedavno bez trenera Okana Buruka.

Očigledno da su igrači ovog tima još u šoku nakon otkaza Buruku, pa je Hatayspor to itekako iskoristio.

Ovaj meč je bio završen već nakon prvog poluvremena. Diouf je u 11. minuti doveo goste u vodstvo od 0:1, a zatim su gosti u 21. i 42. minuti dobili penale koje su iskoristili Akintola i Boupendza za 0:3 na poluvremenu.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Diouf je u 57. minuti meča povećao rezultat na 0:4, Boupendza deset minuta kasnije zabija za 0:5, a Kamara u 80. minuti autogolom donosi domaćem timu počasni gol za konačnih 1:5.

Prava katastrofa turskog prvaka koji je tek 15. i po svemu sudeći će se boriti za ostanak.