Žilavi Koln skupo prodao kožu Bayernu

Tri boda ostaju u Minhenu

S. Grebović

U posljednjoj utakmici drugog kola njemačke Bundeslige Bayern je na svom terenu slavio protiv Kolna sa 3:2.

Bavarci su do ove pobjede stigli teže nego očekivano, ali su tri boda ipak ostala na Allianz Areni.

Prvi dio očekivano je donio dominaciju Bayerna. Velike šanse su imali Muller i Gnabry, ali je mreža gostiju ostala netaknuta.

Nastavak je donio mnogo više uzbuđenja i pet pogodaka.

Brzinska dva za Bavarce postigli su Robert Lewandowski i Gnabry u 50. i 59. minuti susreta, no gosti se nisu predavali.

Kada su svi mislili da su Jarčevi nokautirani, oni su se vrlo brzo vratili u igru.

U razmaku od svega dva minuta gosti su neutralizirali prednost prvaka, ali se poraza ipak nisu mogli spasiti.

U jednom od mnogobrojnih napada Bayerna Gnabry je pogodio u 71. minuti postavivši konačnih 3:2.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Bundesliga, 2. kolo

Bayern - Koln 3:2

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FC Bayern Munich Moje Teme

user1585859035
Tanak je Minhenski div
3 3
Baboisback
Velez da ima dobrog napadaca davao bi po 3-4 gola svaku utakmicu. Ovim levatima treba 10 prilika za jedan gol.