
Barcelona deklasirana
Kraj priče!
Komentari (13)
@miki30 ...ali ovo sad bez zaj*bancije,Liverpool bi ovog Bayerna razmonitirao...gori su nego prije par godina kad su 3 komada fasovali u Munchenu...sada bi prosli kao bos po trnju...nadam se da ce ih Liverpool dobiti za protivnike u cetvrtfinalu...samo Manchester City ima sanse protiv Liverpoola ove sezone.
Ne možete Realu ni gola zabiti, razmontirati Bayern da da, Bayern i ovu utakmicu igrao bez 4 prvotimca i opet lagano Barcelonu pobijedise, Goretzka i Kimmich znaci čitav vezni red nije igrao Gnabry i Lucas, vidit ćemo vas na proljece sta cete i kako cete isto kao sto ste Brighton razmontirati, i Brentford i West Ham koji vas je naguzio niste gola zaslužili a zabili dva tada.
@IvanKing ...jel to onda kad su im stopere igrali Phillips,Henderson i Fabinho i kada je pola ekipe bilo povrijedjeno?...15 stoperskih tandema izmijenjali u tom periodu,ja mislim da jedino Salah nije igrao stopera...kako te nije stid jednu takvu ekipu osakacenu povredama porediti sa ovom koja je u najjacoj grupi LP izdominirala?...jedva cekam Real,da ih vidim sada.
Polako smiri se, nisu svi bili ozlijeđeni nego samo prva dva stopera, ja se sjećam da je Vinicius pravio čudo po Trentovoj strani,nikada ne znaš kada forma može opasti evo Chelsea npr, sami sebi zakomplikuju situaciju, mogli biti prvi i imati dobru sansu dobiti slabiju ekipu i proci bez muke ovako, ili idu na Real ili Bayern ili Ajax ili Lille, znaci šanse za dobar ždrijeb s njihovog gledišta 3:1, a nisu igrali loše nego morali kombinirani sastav izvesti protiv Zenita kojeg s tim nisu bili u stanju pobijediti, za njih možda i bolje ako ispadnu u osmini mogu se zadnja 3 mjeseca fokusirati na ligu nitko im neće prigovarati, uzeli su prošle godine LP a šanse da obrane ove sezone uz toliko utakmica i napetosti i jakih timova su male tako da možda im se i fućka za LP, uzeli su pare za prolaz skupine i dobro, malo su ipak opali u formi u zadnje vrijeme,tako može biti i Liverpoolou za par tjedana hop ozljedi se par igrača vise i dođeš u situaciju gdje moraš birati između LP il' Lige zato sačekat ždrijeb i onda pričati je bolja opcija.
Ti izgleda samo na kraju vidis rezultat i zakljucis ko je bolji Tim. Pa Bayern tad je odigro extra u Engleskoj cak bijo i bolji. Prvo poluvrijeme u Minhenu isto. Al ti neces rec jelde da u Bayernu nisu mogla nastupat tri kljucna Igraca, samo zbog toga je Liverpul proso. Pa hajde Kralju izbaci iz Liverpula Salaha, Manea i Van Dijka pa svaku bi gubili sa nulom. Imo je Liverpul srece tad sto je Bayern moro igrat sa takvom postavom.
Najnovije vijesti


Već je fokusiran na novu eru
Lewis Hamilton ima jasnu viziju za Ferrari: "Želim da moj DNK bude u tom bolidu"

5
Poznati potencijalni protivnici u 3. pretkolu Konferencijske lige
Ako "preskoči" Rumune Sarajevo može i na Hajduk, Partizan, Novi Pazar, ali Dudićev Radnički!
Niste prijavljeni