Spekakl u Minhenu: Italija nakon prvog poluvremena vodi sa 2:1 protiv Belgije

Lukaku vratio Belgijance u život

E. Čaušević

Italija i Belgija igraju trenutno utakmicu četvrtfinala Evropskog prvenstva.

U prvom poluvremenu gledali smo zaista odličnu utakmicu na Allianz Areni u Minhenu nakon koje Italijani vode sa 2:1.

Azzurri su poveli već u 15. minuti kada je pogodio Bonucci, ali je sudija opravdano poništio gol zbog ofsajda.

Ipak, u 31. minuti nije bilo spasa za Belgijance. Verratti je bio asistent, a pogodak za 1:0 i veliko slavlje Italijana zabija Barella.

Potražite više informacija na temu EURO 2020:

Italija do drugog gola dolazi u 44. minuti. Na scenu je stupio Insigne koji postiže fantastičan pogodak za 2:0.

No, samo dvije minute kasnije penal za Belgiju. Lukaku je uzeo loptu i uspio je savladati Donnarummu za 2:1.

JuventinoBK
Kako deremo guzove ovim holandjanima i francuzima! Ovaj penal je malo u.s.r.o, al neam veze SILA SMO!!! LOOOOO LO LO LO LO LOOO LO!!!