Belgija nakon preokreta savladala Švicarsku

Prijateljski meč u Ženevi

Reprezentacije Švicarske i Belgije odigrale su danas prijateljsku utakmicu u Ženevi.

Iako su Švicarci imali vodstvo od 1:0, na kraju se radovala Belgija koja je trijumfovala sa 2:1.

Na prvi gol se čekalo do 31. minute kada je Džemaili doveo svoju reprezentaciju u prednost. Svega tri minute kasnije, Lukaku je postigao pogodak za 1:1 i tako postavio rezultat prvog poluvremena.

Do samog finiša utakmice nije bilo većih iznenađenja, a onda je sve krenulo naopako za Švicarce. Prvo je u 81. minuti Haris Seferović dobio crveni karton, da bi dvije minute kasnije De Bruyne donio Belgiji pobjedu.