Ben Yedder: Na ovoj planeti bismo dobili meč, ali on nije sa ove planete
Messiju je to bio 50. hat-trick u karijeri i 33 gol u ovoj sezoni. Koliko je teško igrati protiv Messija najbolje je opisao napadač Seville, Wissam Ben Yedder.

Sevilla upisala poraz od Barcelone

E. Oštraković

Barcelona je u 25. kolu Primere ostvarila pobjedu u gostima protiv Seville, rezultatom 4:2, i tako Atleticu pobjegla na deset bodova prednosti.

Sevilla je povela u 22. minuti golom Navasa, ali samo čeitir minute kasnije sjajnim golom izjednačio je Messi. Sevilla je ponovo uspjela povesti, ali je Messi sa dva nova gola napravio preokret.

Prvo je u 67. minuti poravnao na 2:2, a zatim je u 85. minuti donio preokret Barceloni. U sudijskoj nadoknadi uspio je i asistirati Suarezu za konačnih 4:2.

Potražite više informacija na temu La Liga:

"Na ovoj planeti vjerovatno bi dobili tu utakmicu. Ali postoji jedan igrač sa neke druge planete, koji je imao drugi plan. Ponosan sam na ekipu jer nismo odustajali. Naprijed Sevilla!", napisao je na Twitteru Francuz.