Benjamin Čolić donio bod Češkim Budejovicama

Pogodio s penala

Nekadašnji defanzivac Željezničara pogodio je za Češke Budejovice.

Njegov tim je gostovao kod ekipe Bohemians 1905 u 21. kolu češkog prvenstva, a duel je završen rezultatom 1:1.

Bartek je u 72. minuti bio strijelac vodećeg gola za Bohemians, ali je Čolić u 79. minuti golom s bijele tačke donio bod Češkim Budejovicama.

U ostalim mečevima ovog kola, Jablonec je slavio kod Opave s 1:0, dok je Ostrava remizirala s Teplicama (1:1).

lemonsqueezy
U istoj Češkoj je mladi Rondić zabio 4 gola u zadnjih 6 mečeva za Slovan Liberec pa ne vidim baš da ste pisali o njemu.