Betis deklasirao Racing

Ubjedljiv trijumf Andalužana

Fudbaleri Betisa su večeras na svom Benito Villamarin stadionu savladali Racing Santander sa sigurnih 4:0 i potvrdili prolaz u osminu finala Kupa kralja.

Betis je u prvom susretu kao gost trijumfovao sa 1:0, a večeras je istim rezultom vodio na poluvremenu zahvaljujući autogolu Pereza iz 32. minute.

Nastavak susreta donosi još tri gola u mreži nekadašnjeg španskog prvoligaša, a danas trećeligaša Santandera.

Sve je počelo golom Sanabrije u 59. minuti, da bi u 69. Leon povisio na 3:0. Konačnih 4:0 postavlja Lo Celso u posljednjoj minuti susreta.