Bh. dvojac igrao u porazu Konyaspora od Fenerbahčea

Fener korača ka finalu Kup Turske

Fudbaleri Fenerbahčea slavili su pobjedu u prvom meču Kupa BiH u gostima kod Konyaspora rezultatom 3:0.

Gosti su odigrali veoma dobro prvo poluvrijeme, a dobru igru krunisali su golom u 38. minuti kada je Sen pogodio mrežu domaćih za 1:0. Već sedam minuta kasnije novi gol u mreži domaćih, a strijelac je ovog puta bio Nani.

U nastavku meča bh. internacionalci Rijad Bajić i Amir Hadžiahmetović dobili su priliku za igru, ali pomoći za domaće nije bilo jer je Van Persie u 90. minuti pogodio za konačnih 3:0.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Podsjetimo da je u prvom meču polufinala Kupa Turske Galatasaray rezultatom 3:1 slavio kod Rizespora.