Bičakčić skrivio penal, Hoffenheim poražen u Kelnu

Bundesliga

Pretposljednji susret 28. kola njemačke Bundeslige odigrali su Koeln i Hoffenheim (3:2).

Hoffenheim nije uspio da ostvari pobjedu u borbi za Evropu, a na teškom gostovanju u Koelnu poražen je s 3:1.

Jarčevi su poveli nakon 20 minuta igre, a strijelac je bio Lehmann, koji je realizovao penal, a kojeg je skrivio naš Ermin Bičakčić.

U 54. minuti Ujah je udvostručio prednost domaćina, da bi u 69. minuti Olkowski dobio izravan crveni karton nakon što je skrivio penal. Polanski je bio siguran ’s kreča’ za 2:1.

S igračem manje je Koeln uspio postići i treći gol, a strijelac je bio Hector u 78. minuti. Modeste je u 88. minuti smanjio na 3:2, no Hoffenheim nije uspio postići i treći gol.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Bundesliga, 28. kolo:
Koeln - Hoffenheim 3:2 (Lehmann 20 - penal, Ujah 54, Hector 78/ Polanski 70 - penal, Modeste 88)