Atmosfera u bh. taboru sjajna: Zmajevi odradili trening, sve misli usmjerene prema Beču

Dan nakon pobjede protiv Rumunije

Atmosfera u bh. taboru sjajna: Zmajevi odradili trening, sve misli usmjerene prema Beču

Haris Zilić

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine je sjajnim trijumfom u Zenici protiv Rumunije rezultatom 3:1 kolo prije kraja kvalifikacija osigurala baraž za Svjetsko prvenstvo.

Međutim, sada smo u prilici da u utorak u Beču protiv Austrije u direktnom duelu odlučujemo o prvom mjestu u grupi.

Prvo mjesto u grupi donosi i direktan plasman na Mundjial.

Za takav scenarij nama treba trijumf u Beču, dok bilo koji ostali rezultat, na Mundijal direktno vodi Austrijance.

Dan nakon sjajne utakmice u Zenici atmosfera u našem taboru je izvrsna.

Proslavila se pobjeda protiv Rumunije, ali odmah se i krenulo u veoma bitne pripreme za duel protiv Austrije.

Oglasi

Izabranici Sergeja Barbareza danas su trenirali.

Igrači sa većom minutažom sinoć su u dvorani odradili regeneracijski trening, dok su ostali trenirali u TK FK Sarajevo u Butmiru.

Naši reprezentativci sutra, 17. novembra putuju u Beč, gdje će na Ernst Happel stadionu biti održane službene medijske akstivnosti bh. tima uoči utakmice kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo sa Austrijom.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Press konferencija je zakazana u 17:30, a trening u 18:00 sati.

Nadamo se da će utorak 18 novembar biti još jedan historijski dan za bh. sport.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najčitanije iz kategorije