Bivši igrač River Platea pojačao TOŠK

Stigao u Tešanj

Bivši igrač River Platea pojačao TOŠK

Edmir Škorić

Nogometni klub TOŠK iz Tešnja doveo je zanimljivog igrača.

U Tešanj je stigao argentinski veznjak Guido Lopez Leon, koji će u drugom dijelu sezone nastupati za ekipu TOŠK-a u Prvoj ligi Federacije BiH.

Guido je u karijeri igrao za River Plate, Independiente, Newells Old Boyse i Bienvenido, a ovo mu je prvo iskustvo na ovim prostorima.

Za sada je Guido nepoznanica, ali sigurno da će biti od pomoći Tešanjcima u mečevima koji slijede.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Top Komentari

Benjamingst
Koliko placaju strance? Kako se isplati igrati tim igracima u drugoj ligi ako imaju male plate?
1 0
Adelaide
Ne placa ga TOSK, nego menadzer koji mu daje platu i ostalo, a od kluba dobije samo smjestaj i hranu, tako da je to dobro za obe strane
0 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi