Blaž Slišković doživio težak poraz!

Kithcee deklasiran

A. Čaušević

Blaž Slišković je u četvrtifnalu Senior Shielda doživio jedan od najtežih poraza u trenerskoj karijeri.

Kitchee je odmjerio snage sa Lee Man Warriorsima, a poslije 90 minuta igre gosti su slavili sa ubjedljivih 1:5.

Sve je bilo riješeno u prvom poluvremenu kada su pogađali Yu u 12. minuti , Wail-Lim u 31. te dva puta Gil, u 33. i 41. minuti.

Sliškovićevi izabranici su se vratili na startu drugog dijela kada u 52. minuti pogađa Bleda. Konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi postavio je N'dri.

Senior Shield je najstarije nokaut takmičenje za klubove u Aziji. Igra se od 1895. godine, a pravo učešća imaju samo klubovi koji se takmiče u Premier ligi Hong Konga.

Inače, Sliškovićev Kitchee je branio trofej iz prošle sezone.