Borac Jelah iskoristio kiks Goražda u Usori

Druga liga Centar, 21. kolo

Fudbaleri Borca iz Jelaha preuzeli su vodstvo u Drugoj ligi Federacije BiH grupa Centar.

Ovaj tim je u utakmici 21. kola slavio gostujuću pobjedu kod Žepča (0:1), te su zbog bolje gol-razlike preuzeli vrh od ekipe Goražda.

Jedini gol na utakmici u Žepču postignut je već nakon pet minuta igre, a gostima je trijumf donio Denis Zelenković.

Goražde je neočekivano poraženo na gostovanju kod Usore (2:1).

Gosti su prvi stigli do vodstva u ovom meču. Jasmin Šuntić je u 40. minuti pogodio za 0:1, ali je u nastavku Usora došla do preokreta.

Oba pogotka za domaće postigao je Arnel Ramić. Prvo je u 55. minuti izjednačio na 1:1, a zatim u 61. minuti sa penala postavlja konačan rezultat meča od 2:1.

U ostalim utakmicama bilo je dosta pogodaka, a postignuti su sljedeći rezultati: