Kad ne ide, ne ide: Bordeaux je imao sve u svojim nogama, a onda je Ahmedhodžić napravio veliki kiks

H. Zilić

Bordeaux je ostao fenejraš Ligue 1 i nakon 25. odigranog kola.

Vezali su i treći meč bez trijumfa, a danas su propustili veliku šansu.

Brodeaux je dočekao Monaco i utakmica je završena rezultatom 1:1.

Domaći su vodili sa 1:0 od 22. minute pogotkom Oudina, a gosti su izjednačili autogolom Marcela u 67. minuti.

Bordeaux nije pomogla ni činjenica da su od 34. minute imali igrača više nakon što je isključenje dobio Tchouameni koji je dobio drugi žuti karton.

U timu Bordeauxa cijeli meč odigrao je naš Anel Ahmedhodžić, koji je kumovao kod izjednačujućeg gola gostiju. U namjeri da izbije loptu AHmedhodžić je pogodio svog igrača u leđa i lopta se odbila u mrežu.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Nakon 25 kola na dnu Ligue 1 prava je gužva. Clermont ima 24, St. Etienne 22, a Troyes, Lorient, Metz i Bordaux po 21 osvojen bod.