Prekinuta utakmica u Francuskoj: Igrači slavili gol, navijač utrčao na teren i napao ih

Nevjerovatne scene

E. Oštraković

Utakmica 38. kola Ligue 2 između Bordeauxa i Rodeza prekinuta je u 22. minuti i skoro pa sigurno se neće nastaviti.

Naime, gostujuća ekipa je u 22. minuti došla do vodstva od 1:0, a strijelac gola bio je Buades nakon asistencije Corredora.

Ružne scene viđene su tokom proslave gola jer navijači domaćeg tima nisu mogli da se pomire sa činjenicom da gube.

Jedan od navijača je utrčao na teren, te je gurnuo dva igrača Rodeza, a obojica su pali kao pokošeni.

Na kraju im je morala biti pružena i ljekarska pomoć, ali obzirom na snimke koje kruže internetom sve je možda malo previše "napuhano".

Inače Bordeaux se borio za drugo mjesto i plasman u viši rang takmičenja, ali čini se da će ostati bez svega toga.

Ukoliko se utakmica ne nastavi oni ostaju na trećem mjestu i tako će i naredne sezone igrati u istom rangu takmičenja.

Zanimljivo je i to da se Rodez bori za opstanak, te da ih u ligi ostavlja samo pobjeda na ovoj utakmici, a krenulo im je jako dobro.