Bordo nade nemoćne protiv SPAL-a

Kup prijateljstva

Juniori Sarajeva poraženi su danas na Zlatiboru od SPAL-a sa 2:0 u okviru 2. kola Kupa prijateljstva.

Ovaj susret je počeo jučer, ali je prekinut zbog velikog nevremena i nastavio se rano jutros.

SPAL je nakon jučerašnjeg prvog poluvremena imao prednost od 1:0 golom kojeg je postigao Kueljar u 34. minuti, a danas je italijanska ekipa samo potvrdila pobjedu jer je Sek u 39. minuti postigao drugi gol. Na kraju se ispostavilo da je to i konačan rezultat susreta.

Sada Sarajevo u grupi A ima tri boda nakon što je prethodno porazilo Crvenu Zvezdu (2:0), dok SPAL ima bod više jer je u prvom kolu odigrao neriješeno protiv Osijeka (1:1).

Bordo timu do kraja grupne faze slijedi susret protiv Osijeka, dok će SPAL snage odmjeriti protiv Crvene Zvezde.