Nestvarna scena u Banjaluci: Golman Posušja dobio žuti karton iz bizarnog razloga

Baćak zadržavao igru u 43. minuti

Borac i Posušje trenutno igraju meč 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Nakon prvog poluvremena rezultat je 0:0, a pažnju je privukla zaista bizarna scena iz finiša prvog poluvremena.

Golman gostiju Boris Baćak dobio je žuti karton u 43. minuti meča, a razlog je, vjerovali ili ne, zadržavanje igre.

Sudija Mirza Kazlagić je smatrao da čuvar mreže ekipe iz Posušja namjerno zadržava igru i dao mu je žuti karton.

0 golova

Scena koja se rijetko viđa u svijetu fudbala.

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Borac Moje Teme

Klicko
Ako ne da gol borac do 70 minute penal će svirati očiju mi mojih.Ako ne sviro odlazim sa portala na do sutra navečer
7 1
Ekspert
Kad sam mislio da sam sve vidio, na scenu stupa Mirza Kazlagić. Pa stvarno, dokle više. Ako itko od igrača Borca padne u 16 penal sto posto. Nemoguće šta čovjek radi. Kad on " zakaže ", ulete pomoćni.