Pjanić i ekipa nemoćni protiv sjajne Borussije

2:0 nakon 45 minuta

Borussia iz Dortmunda nakon prvog poluvremena vodi sa 2:0 protiv Bešiktaša u Istanbulu.

Njemački velikan odigrao je odlično prvo poluvrijeme. Stvorio je veliki broj šansi, a na kraju su dvije lopte završile u mreži.

Vodstvo gostima od 1:0 donio je mladi Jude Bellingham u 20. minuti, a mladi Englez zaslužan je i za drugi pogodak Dortmunda.

Sve je ovaj 18-godišnjak pripremio za Erlinga Haalanda koji zabija u trećoj minuti nadoknade za prednost od 2:0.

Miralem Pjanić i društvo nemoćni su pred sjajnim gostima iz Dortmunda i teško da će išta moći napraviti u nastavku.

Borussia izgleda zaista odlično. Razlika je u prvom dijelu mogla biti i veća, no i 2:0 je odličan rezultat.

Zaprati Borussia Dortmund, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: