Bosna osvojila bod u Gračanici

Remi u Gračanici

Nogometaši Bratstva i Bosna Seme remizirali su 1:1 u susretu 7. kola Prve lige Federacije BiH.

Prvo poluvrijeme je proteklo u dominaciji domaćeg tima, koji su stvorili nekoliko odličnih prilika pred golom gostiju.

Bosna Sema je samo na otvaranju imala jedan šut, da bi do kraja prvog dijela Bratstvo potpuno dominirala.

Prvo su u 18. minuti imali priliku za gol iz penala. Međutim, udarac Šuše brani Ibro Hodžić, da bi u samom finišu Mujkić imao nevjerovatan promašaj. Puturalić je odlično ubacio, ali fudbaler domaćih promašuje prazan gol.

Bosna Sema je odlično odigrala i nastavak meča. Stojali su odlično na terenu, da bi u 70. minuti stigli i do vodstva od 1:0 preko Kadrića.

Domaći tim je ipak uspio stići od jednog boda. Konačnih 1:1 postavio je Mujkić u 84. minuti meča.