Bratstvo bez problema protiv Budućnosti

Kantonalni duel

Derbi Tuzlanskog kantona odigrali su danas u Gračanici domaće Bratstvo i Budućnost iz Banovića, a na kraju je domaći tim zasluženo slavio pobjedu od 2:0.

Bratstvo je bolje ušlo u meč i do vodstva su stigli na sredini igre u prvom poluvremenu. Mrežu gostiju iz Banovića pogaća Nermin Kadić za prednost od 1:0.

Iako je prilika u prvom dijelu bilo još, na odmor se otišlo s minimalnim vodstvom domaćeg tima, da bi u nastavku domaći pokazali da su trenutno mnogo bolji tim od ekipe iz Banovića.

Stvaralo je Bratstvo šanse, a u 82. minuti su pobjedu i potvrdili. Pogodio je rezervista Armin Delić za konačnih 2:0.