Bratstvo bez problema protiv Slavena

Siguran trijumf

A. Čaušević

Bratstvo je u 8. kolu Prve lige FBiH upisalo rutinsku pobjedu protiv Slavena.

Ekipa iz Gračanice je povela već u uvodnim minutama. Čim se krenulo dosuđen je penal za domaće koji je u gol pretvorio Jaganjac.

Drugi gol na meču izabranici Nikole Nikića su postigli u drugom poluvremenu, a strijelac je ponovo bio Jaganjac.

Gostima iz Živinica je pripao finiš meča, ali rezultat se nije promijenio pa je ostalo 2:0 za Bratstvo koje će i dalje biti u vrhu tabele.

NK Bratstvo - NK Slaven 2:0 (Jaganjac 2x)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK Bratstvo: Mustafić, Delić, Helić, Mousa, Hasikić, Jaganjac, Aletić, Salkić, Šuša, Zarić, Poturalić.

NK Slaven: Brezičanin, Hodžić, Kovčić, Islamović, Mašić, Kozić, Šemić, Berbić, Tursunović, Mulahamzić, Rastoder.