Bratstvo najviše profitiralo u 18. kolu

Gračanlije slavile u Jablanici

Bratstvo je u Jablanici savladalo Turbinu s 1:0 i došlo na bod od vodećeg Goražda.

Bratstvu je puno značila današnja utakmica kod “bezbrižne” Turbine. Gračanlije su znale da bi, ako ostvare pobjedu, ostali u trci za prvim mjestom.

Uspjeli su da slave, a ono što ih još više raduje, vodeće Goražde nije pobijedilo u Jajcu, a i Mladost je kiksala u Sanskom Mostu.

Nakon što u prvom dijelu današnjeg meča u Jablanici nije bilo golova, u nastavku je Bratstvo uspjelo doći do pobjede.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Elvin Suljić je ušao na poluvremenu i to se ispostavio kao dobar potez trenera Zorana Ćurguza. Suljić je u 60. minuti postigao jedini gol na meču za trijumf gostiju.