Brazil razbio Australiju, zaigrao i Hrustić

Prijateljska utakmica

Brazilska nogometna reprezentacija slavila je sigurnu pobjedu nad Australijom.

Brazil je danas gostovao u Meluborneu, te je protiv domaće selekcije Australije slavio s 4:0.

Brazilci su poveli nakon samo 12 sekundi igre, prvijencem Diega Souze, koji je iskoristio grešku domaće odbrane, da bi u nastavku Karioke postigle još tri pogotka.

Prvo je Thiago Silva u 62. minuti zabio za 2:0, da bi Taison u 75. povisio na 3:0. Souza je postavio konačnih 4:0 u nadoknadi sudijskog vremena.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Zanimljivo da je za Australiju igrao od 57. minute Ajdin Hrustić, igrač Groningena koji se povezivao i sa bh. reprezentacijom.