Brighton u 95. minuti izvukao bod na gostovanju u Londonu

Premiership

Crystal Palace je u posljednjem susretu šestog kola Premiershipa odigrao 1:1 s Brightonom.

U jednoj dosta tvrdoj i zahtjevnoj utakmici Palace je bio jako blizu pobjede, no u zadnjim sekundama gosti su uspjeli da osvoje bod.

Vodeći gol postignut je na isteku prvog poluvremena, a strijelac je bio Wilfried Zaha sa bijele tačke.

Bilo je šansi na obje strane, nisu iskorištene, izgledalo je kao da će završiti 1:0, a onda Maupey u 95. minuti pogađa za izjednačenje.

Palaceu slijedi teško gostovanje na Anfieldu kod Liverpoola u sedmom kolu, a težak ispit imat će i Brighton, pošto će ugostiti Arsenal.