Cristiano Ronaldo se naljutio i potopio Cagliari
Foto - EPA

Trijumf Stare dame

Juventus je u 27. kolu italijanske Serije A savladao kao gost Cagliari rezultatom 3:1.

Torinski tim je pitanje pobjednika riješio već nakon pola sata igre, a zablistao je Cristiano Ronaldo, koji je na taj način odgovorio na brojne kritike nakon ispadanja tima iz Lige prvaka od Porta.

Stara dama do vodstva stiže u 10. minuti. Cuadrado dobro ubacuje iz kornera, a najviši u skoku je Cristiano Ronaldo koji zabija za 0:1.

Cristiano do drugog gola stiže u 25. minuti. Iznudio je penal, a zatim ga i sam pretvorio u pogodak za 0:2.

Sedam minuta kasnije bilo je 0:3. Ronaldo je opet pogodio i Juve je završio posao u ovom meču.

Domaći su do kraja uspjeli da stignu do počasnog gola. Konačnih 1:3 je u 86. minuti postavio Giovanni Simenone.

Juventus je sa ova tri boda stigao na treće mjesto i imaju 10 bodova manje od vodećeg Intera, ali imaju i susret manje.