Cancelo šta to radiš? Čudni izrazi lica Portugalca prilikom davanja izjave obilaze svijet

Čudno ponašanje igrača Barcelone

Esmer Oštraković

Fenomenalnu utakmicu su proteklog vikeda odigrale ekipe Barcelone i Celte iz Viga, a pobjedu je ostvarila Barcelona sa 3:2.

Junak pobjede bio je sjajni Joao Cancelo koji je postigao odlučujući gol za pobjedu svoje ekipe.

Gubila je Barcelona do 80. minute sa 2.0, ali su za samo desetak minuta uspjeli napraviti pravo čudo.

Prvo je Lewandowski sa dva brza gola poravnao rezultat na 2:2, a duboko u sudijskoj nadoknadi pobjedu Barceloni donio je Cancelo.

Naravno Cancelo je kao junak pobjede bio zadužen za izjavu za medije i tamo je pohvalio sve svoje saigrače.

Ono što je mnogima privuklo pažnju u momentima kada je Cancelo davao izjavu jesu njegovi izrazi lica.

Zaista je zanimljivo kakve je sve izraze lica pravio Cancelo, ali ko zna možda je to i nešto sasvim normalno za njega.

Vrijedi dodati i to da je Cancelo osim postignutog gola na ovoj utakmicu uspio upisati i asistenciju.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Barca igra zaista dobro ove sezone i nalaze se na prvom mjestu u domaćem prvenstvu.

Pobjeda protiv Celte značila je i to da sada imaju šest pobjeda u nizu ako gledamo sva takmičenja u kojim nastupaju.

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: