
Italijan se nije suzdržao
Ancelotti je odbrusio Bavaracima: "Bayern se žali na ofsajd? Ok, onda ćemo se mi žaliti na..."
Komentari (37)
Sta kazu,Ancheloti gospodin?Daleko je on od gospodina ako kaze da je Kimich simulirao.Izgleda da je on gledao drugu utakmicu iz svog ugla.
@Internista pa znas li ti o cemu pricas?Znss li ti ko je osnovao Real?Generalisimus Franko.A svi dobro znamo ko je on bio.Uostalom i danas jedino Castilja / Madrid/u Spaniji nece da osudi ono sta Izrael radi Palestincima.
Prvo kralj je osnovao Real madrid 1902. godine ima li ista drugo sem Franka da pomenete, kako je to on pomogao Realu u Evropi kada je cijeli svijet tada prezirao Fasizam zašto staljin nije napravio ekiprenomea Reala iz Madrida daj ba ne serite vise sa Frankom i politikom najjači su i kraj.
Real je jos jednom dokazao zasto su najodvratniji i najlopovskiji klub ikada. Od kad je uveden VAR - kod potencijalnog ofsajda uvijek se pušta akcija do kraja pa se onda gleda VAR, a vec su pokrali i Leipzig. Zasto Vinicius nije dobio crveni za ono protiv Leipziga? Ponisten gol u prvoj? Vecinu liga prvaka su osvojili na krađe. Ovo je Real Madrid koji ubija fudbal, ovo je Kuga koja nemoze bez sudije, ovo je Real koji tjera ljude iz nogometa , veceras je ponovo Sport izgubio bitku sa Mafijom.
Najnovije vijesti


Katastrofalne vijesti u finišu priprema
Nesanica i glavobolja u zemlji skijanja: Olimpijski snovi se srušili kao kula od karata

1
Niste prijavljeni