Čarolija Pirla nedovoljna u derbiju, remi bh. igrača

Remi Lulića i Zukanovića

Veliki derbi u 32. kolu italijanske Serie A odigrali su gradski rivali Torino i Juventus, a domaći su na kraju slavili pobjedu od 2:1.

Juventus je prvi dolazi do vodstva. Sjajan gol iz slobodnog udarca postigao je Pirlo za vodstvo od 1:0.

Međutim, Torino dolazi do preokreta. Pogocima Darmiana i Quagliarelle stigli su do preorketa i pobjede od 2:1.

U duelu Lazija i Chieva pobjednika nije bilo (1:1)...

Domaći su poveli preko Klosea u 45. minuti, a bod gostima iz Verone donio je Paloschi 15 minuta prije kraja.

Senad Lulić je igrao do 82. minute, dok je Ervin Zukanović zamijenjen na poluvremenu.

Milan Đurić je igrao 80 minuta u porazu Cesene kod Genoe (3:1), Parma je s 1:0 savladala Palermo, dok je Verona savladala Sassuolo s 3:2.

Serie A, 32. kolo:

Genoa - Cesena 3:1 (Bertolacci 38', Perotti 45+3'p, Pavoletti 53' / Carbonero 69')
Lazio - Chievo 1:1 (Klose 45' / Paloschi 75')
Parma - Palermo 1:0 (Nocerino 22'p)
Torino - Juventus 2:1 (Darmian 45', Quagliarella 57' / Pirlo 35')
Verona - Sassuolo 3:2 (Gomez 30', Toni 63', 71' / Moras 35'ag, Floro 89')

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: